Selena Gomez: "Nechci tajit svůj vztah!"

8. května 2011 v 21:13 | ZuzíkXD
Kouzelnici z Waverly pořádně vytáčí, že se s Justinem Bieberem musí neustále schovávat před dotěrnými paparazzi a nepřejícnými fanynkami.
Celý svět už sice o jejich lásce ví, přesto se ale Selena Gomez (18) a Justin Bieber (17) na veřejnosti raději objevují odděleně. Důvod? "Pokaždé, když se spolu někde ukážeme, média to šíleně nafouknou a uděljí z toho bůhvíco," vysvětluje Sel.

"Nechci svůj vztah tajit. Je mi to nepříjemné. Do háje! Je mi osmnáct, můžu si dělat, co chci, tak proč to bulvární novináři nechtějí pochopit,"
rozčiluje se star. Ráda by prý byla jako všechny ostatní holky - chodila na rande, do kina a na procházky. "Jsem prostě zamilovaná. Co je na tom špatného?"

Dalším důvodem, proč se Selena a Justin raději skrývají před veřejností a objektivy fotografů, jsou zpěvákovy fanynky. "Pokaždé, když se v médiích objevila naše společná fotka, dostala jsem stovky výhružných mailů a SMSek. Je to znepokojující a z některých jde opravdu strach," stěžuje si ještě star (přečti si o tom víc) a dodává, že i když skrývání bytostně nenávidí, společné chvíle s Justinem jí všechno vynahradí.

STARS: Selena Gomez:
 


Komentáře

1 pucicek | Web | 9. května 2011 v 15:52 | Reagovat

to jim nezávidím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama